Budu stavět a chci tištěný katalog domů CENTRUM STAVEB


Chcete stavět s námi?
Napište si o nový katalog!


Obchodní podmínky

Dřevostavby ONLINE jsou provozovány stavebním portálem CENTRUM STAVEB-domy na klíč.

Web dřevostavby ONLINE umožňuje bezplatné podání stavební poptávky na typizovaný nebo individuální stavbu domu, a zajistí na základě výběrového řízení, nebo služby PROFI Asistence, ověřeného dodavatele dřevostavby.

Poskytovatel služby prohlašuje, že všechny poptávky budou zpracovány v nejkratší možné době a s maximální pečlivostí.

Zadavatel poptávky souhlasí, že tuto poptávku zadává ze svobodné vůle a s řádně a pravdivě vyplněnými údaji a plnou adresou.

Zadavatel rovněž souhlasí, že poskytne zpětnou odezvu ohledně spokojenosti s naší službou, doporučenou stavební firmou a odpoví na případné telefonické či e-mailové dotazy pracovníka z oddělení péče o spokojenost zákazníků. Vaší reakcí nám výrazně pomůžete k ještě lepší funkci naší služby, která si klade za cíl Vaší maximální spokojenost. 

Zadavatel rovněž souhlasí s uložením kontaktních údajů v databázi provozovatele www.centrumstaveb.cz a případnému dalšímu použití. Poskytovatel služby si vyhrazuje právo, kdykoliv a bez udání důvodů stavební poptávku zrušit.

Přes veškerou snahu o maximální výsledek a spokojenost zákazníků, poskytovatel nenese žádnou zodpovědnost za konečné zpracování stavební zakázky a stavby domu. V případě, že budete jakýmkoliv způsobem nespokojeni s doporučenou firmou, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem na faq@centrumstaveb.cz.

Poptávka nesmí být podána za účelem skryté propagace a nabízení vlastních služeb, zejména pak ve smyslu vyhledávání subdodavatelů pro vlastní obchodní činnost. Takovéto poptávky budou z našeho systému vyřazeny.

Dřevostavby ONLINE
CENTRUM STAVEB - DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ
Správa nemovitostí Mešťánek
Levné balíky do zahraničí
Partner pro rok 2019

 


s