Budu stavět a chci tištěný katalog domů CENTRUM STAVEB


Chcete stavět s námi?
Napište si o nový katalog!


Naše články a novinky

Zobrazuji 1-6 z celkově 6

Dům a zahrada

Vychutnejte si relax v houpacích sítích - Houpi.cz

Houpací sítě Houpi

Blíží se léto a s ním i prostor pro váš odpočinek. Většina z nás si letní relax představuje na sluníčku, s jemným vánkem ve vlasech a s oblíbeným nápojem či knihou v ruce. Podobné prostředí si velmi snadno vytvoříte i ve vaší zahradě či na terase. Jemné houpání ve vás naladí takovou pohodu, jako když malé dětátko houpáme v kolébce. Budete spokojení a příjemně naladění, díky čemuž si maximálně užijete letní chvíle sladkého nicnedělání. Právě houpací sítě vám vytvoří ty správné podmínky pro jedinečný letní oddych, kdy aspoň na chvíličku vypnete od každodenních starostí.

Přidáno 25. 7. 2012

Autor: Centrum staveb-domy na klíč

Technologie a materiály

Jak spojit dva a více dílů do jednoho?

Jako spojovací materiál jsou označovány mechanické strojní součástky, které slouží ke spojení dvou nebo více dílů. Tyto spojovací součástky se vyrábí z oceli, nerez oceli, mosazi, mědi, hliníku, plastů a ještě dalších materiálů.

Přidáno 30. 5. 2011

Autor: Centrum staveb-domy na klíč

Technologie a materiály

Když si nevím rady, raději se zeptám

Každý, kdo staví dům, bude dříve či později čelit nejrůznějším rozhodnutím, se kterými pak bude ve většině případů žít po zbytek svého života. Bude muset volit, zda bude chtít velký dvougenerační dům nebo menší útulnou stavbu či něco jako vilku. 

Přidáno 30. 5. 2011

Autor: Centrum staveb-domy na klíč

Technologie a materiály

Úsporné žárovky spoří tam, kde je to nejvíce třeba

Úsporné žárovky, jak již jejich název napovídá, nám šetří naše investice za spotřebovanou elektrickou energii, díky níž si svítíme. A zároveň jsou také ekologicky šetrným zdrojem světla. 
V září roku 2009 začaly klasické a zastaralé typy žárovek mizet z prodejních pultů. V brzké době by měly být v rámci celé EU nahrazeny...

Přidáno 30. 5. 2011

Autor: Centrum staveb-domy na klíč

Dřevostavby a montované domy

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2017

Představa, že dřevostavba je taková malá chaloupka typu „co les dal“, dnes už skutečně neobstojí ani v pohádkách. Potvrzením těchto slov je zájem všech předních firem v oboru, z nichž každá přispěje něčím originálním, zajímavým a novým.  Uvidíte moderní dřevěné domy i tradice dodržující rustikální stavby, oslnivé kombinace dřeva s dalšími moderními materiály, designové skvosty architektů ze severu i jihu. Za touto krásou stojí moderní technologie, chytré stroje, dokonalé pomůcky a šikovné ruce.  Jednou z perel doprovodného programu pak v rámci Salonu dřevostaveb bude i mezinárodní konference na téma „Tall Wood“ - tedy dřevěné vícepodlažní budovy!

Přidáno 30. 11. 2016

Autor: Centrum staveb-domy na klíč

Dřevostavby a montované domy

Proč se dřevostavby čím dál lépe prodávají?

V roce 2014 vzrostl tento podíl na 9,48%. Rok 2016 byl ovšem ve vývoji počtu realizovaných dřevostaveb na našem trhu rekordní. Dokončeno a zkolaudováno bylo celkem 2 013 domů s dřevěnou nosnou konstrukcí, což bylo oproti roku 2015 více o 222 domů, resp. o 12%. Celkový podíl nových dřevěných domů na trhu tak narostl na 14,37%. Srovnání s rokem 1999 pak nepotřebuje komentáře...

Přidáno 25. 9. 2017

Autor: Centrum staveb-domy na klíč

Zobrazuji 1-6 z celkově 6
Správa nemovitostí Mešťánek
Levné balíky do zahraničí
Partner pro rok 2019

 


s