Budu stavět a chci tištěný katalog domů CENTRUM STAVEB


Chcete stavět s námi?
Napište si o nový katalog!


Dům a zahrada

Vychutnejte si relax v houpacích sítích - Houpi.cz

Houpací sítě Houpi

Blíží se léto a s ním i prostor pro váš odpočinek. Většina z nás si letní relax představuje na sluníčku, s jemným vánkem ve vlasech a s oblíbeným nápojem či knihou v ruce. Podobné prostředí si velmi snadno vytvoříte i ve vaší zahradě či na terase. Jemné houpání ve vás naladí takovou pohodu, jako když malé dětátko houpáme v kolébce. Budete spokojení a příjemně naladění, díky čemuž si maximálně užijete letní chvíle sladkého nicnedělání. Právě houpací sítě vám vytvoří ty správné podmínky pro jedinečný letní oddych, kdy aspoň na chvíličku vypnete od každodenních starostí.

Kvalita – základ spokojenosti

Tak jako při výběru ostatních věcí, nezapomeňte ani při výběru houpací sítě myslet na kvalitu. Síť musí být maximálně pohodlná a jemná k vašemu tělu, což zabezpečí jeho dokonalé uvolnění. Sázejte vždy proto na kvalitnější kusy, které vám navíc vydrží až několik let. Kvalitní, ručně tkané houpací sítě jsou ideálním letním doplňkem zahrady či terasy, který zabezpečí blaho nejen vašeho těla, ale i duše.

Jedinečná technika výroby

Zapomeňte na čínské výrobky, které jsou masově produkované s nejnižšími možnými náklady a proto neberou takový ohled na pohodlí a nezávadnost materiálů. Ručně tkané sítě a křesla Houpi jsou těmi pravými pro dokonalý odpočinek. Vyrábějí se v oblastech střední a Latinské Ameriky klasickou mayskou technikou, kdy se jednotlivá bavlněná vlákna proplétají na jednoduchých stojanech. Jejich výrobu vlastnoručně zajišťují tradiční mayští řemeslníci, díky čemuž každá síť nese naprosto originální barevný vzor. Jednotlivá vlákna sítě k sobě nejsou vázána, zůstávají tak maximálně poddajná a síť se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Nadále však zůstává velmi pevná a tělu poskytuje dostatečnou oporu, protože po zatížení sítě se jednotlivé oka zmenšují, čímž se celé lůžko zpevňuje.

Najděte si vlastní polohu

Ručně tkané houpací sítě si můžete pořídit v různých velikostech. Platí, že čím širší je síť, tím více nabízí poloh pro váš odpočinek. Doporučujeme vám proto pořídit si tu největší, rodinnou houpací síť, která vám dopřeje jedinečný relax při různých pozicích vašeho těla. Dopřejte si ten komfort, nechejte se jemně houpat a vychutnejte si tu pravou atmosféru léta!

Přidáno 25. 7. 2012

Autor: Centrum staveb-domy na klíč

Přidat hodnocení
Správa nemovitostí Mešťánek
Levné balíky do zahraničí
Partner pro rok 2019

 


s